Reference

DAB Trade, s.r.o.

Je společnost zabývající se Velkoobchodem, Maloobchodem a Poradenstvím v oblasti okenních a dveřních komponent. Je také dodavatelem automatických dveřních systémů GEZE.

STADAKOR s.r.o.

Specialista pro komplexní řešení stavby, přestavby, modernizace, a rekonstrukce Vašeho rodinného domu, bytu, chaty v Moravskoslezském kraji, dále modernizace a údržba komerčních budov, zateplení budov a fasády.

ECAMTEC s.r.o.

Stěžejní oblastí firmy je vývoj a konstrukce v oblastech měřicích a upínacích přípravků, jednoúčelových měřidel a návrh menších jednoúčelových strojů z oblasti strojního obrábění.

VALAVANI s.r.o.

Velkoobchod doplňků stravy VALAVANI, produktů MAGNETIFICO, intimní kosmetiky LOVELYLOVERS a dalších výrobků.

OPTIKA DOUBRAVA

Jednoho dne jsem si řekl, že v Hradci Králové chybí optika, která by byla založena na otevřeném a přátelském přístupu k zákazníkovi, výhodných cenách a vysoké kvalitě služeb i prodávaných produktů. Od počátku naší činnosti jsme se soustředili především na vás a dělali vše pro vaši spokojenost. S hrdostí můžu říci, že se nám náš cíl daří naplňovat.

Nadační Fond Podejte Ruku Dětem

Nadační fond vznikl za účelem pomáhat dětem, které neměli to štěstí se narodit zdravé, nebo nepoznali rodičovskou lásku a něhu. Lidé z NF se snaží pomoci dětem a vytvořit jejich svět veselejším a plný úsměvů. V Současné době jsme si vybrali Dětské centrum Domeček v Ostravě, které podporujeme už pátým rokem.

Železářství Keller Kopřivnice

Jsme firma zabývající se prodejem nářadí (ruční + elektro), nářadí zednické, spojovací a kotevní materiál, instalatérský materiál, vybavení koupelen ( baterie, nábytek, vany, obklady ), zahradní nářadí, kuchyňské a domácí potřeby

Kontakt

Adresa
Marika Struhalová
Bedřicha Václavka 983/13
Ostrava - Bělský Les
700 30

Mobil: 736 509 917

www.ucetnivostrave.cz
marikastruhalova@seznam.cz