Reference

DAB Trade, s.r.o.

Je společnost zabývající se Velkoobchodem, Maloobchodem a Poradenstvím v oblasti okenních a dveřních komponent. Je také dodavatelem automatických dveřních systémů GEZE.

STADAKOR s.r.o.

Specialista pro komplexní řešení stavby, přestavby, modernizace, a rekonstrukce Vašeho rodinného domu, bytu, chaty v Moravskoslezském kraji, dále modernizace a údržba komerčních budov, zateplení budov a fasády.

KONCAD CZ s.r.o.

Firma KONCAD CZ s.r.o. je projekční a konstrukční firma založená Ing. Ivanem Mašlonkou. Na trhu působí od roku 1993. Firemní základnu tvoří znalosti a zkušenosti starších pracovníků, kteří se v minulosti v rámci své praxe podíleli na realizaci velkých zakázek projekce a konstrukce strojních zařízení pro hutní provozy v České republice i v zahraničí. V současné době naše řady čítají 9 lidí a spoustu externích spolupracovníků, kteří jsou povoláváni k řešení konkrétních problémů, na které kapacitně nestačíme sami, popř. jsou velice úzce specializované. Veškeré zpracování projektů probíhá elektronickou cestou na bázi CAD/CAE technologií především v produktech firmy Autodesk, Inventor 11 a AutoCAD 2007.

ECAMTEC s.r.o.

Stěžejní oblastí firmy je vývoj a konstrukce v oblastech měřicích a upínacích přípravků, jednoúčelových měřidel a návrh menších jednoúčelových strojů z oblasti strojního obrábění.

VALAVANI s.r.o.

Velkoobchod doplňků stravy VALAVANI, produktů MAGNETIFICO, intimní kosmetiky LOVELYLOVERS a dalších výrobků.

OPTIKA DOUBRAVA

Jednoho dne jsem si řekl, že v Hradci Králové chybí optika, která by byla založena na otevřeném a přátelském přístupu k zákazníkovi, výhodných cenách a vysoké kvalitě služeb i prodávaných produktů. Od počátku naší činnosti jsme se soustředili především na vás a dělali vše pro vaši spokojenost. S hrdostí můžu říci, že se nám náš cíl daří naplňovat.

Nadační Fond Podejte Ruku Dětem

Nadační fond vznikl za účelem pomáhat dětem, které neměli to štěstí se narodit zdravé, nebo nepoznali rodičovskou lásku a něhu. Lidé z NF se snaží pomoci dětem a vytvořit jejich svět veselejším a plný úsměvů. V Současné době jsme si vybrali Dětské centrum Domeček v Ostravě, které podporujeme už pátým rokem.

PROFIAGRO SERVIS s.r.o.

Jsme tým spolupracovníků s pevným přesvědčením, že existuje přímá cesta k adekvátnímu ohodnocení celoroční práce a to poskytnutím efektivního a ekonomického automatizačního řešení nákupu a prodeje zemědělských komodit.

CESTA ŽIVOTA o.s.

Zabýváme se vzděláváním v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. Provozuje také vegetariánskou restauraci a zdravou kavárnu, a umožňuje v našem obchodě zakoupit všem zdravou stravu.

Kontakt

Adresa
Marika Struhalová
Bedřicha Václavka 983/13
Ostrava - Bělský Les
700 30

Mobil: 736 509 917

www.ucetnivostrave.cz
marikastruhalova@seznam.cz